ТАНИЛЦ: “Нүүрсний сонсгол“-д өнөөдөр гэрчээр оролцох ТОМЧУУДЫН НЭРС ТАНИЛЦ: “Нүүрсний сонсгол“-д өнөөдөр гэрчээр оролцох ТОМЧУУДЫН НЭРС
Сонгууль 2024 7 хоногийн тойм -22°C 2639.86 ₮
05 сарын 18, Бямба
Өнөөдөр

Arslan.mn

ТАНИЛЦ: “Нүүрсний сонсгол“-д өнөөдөр гэрчээр оролцох ТОМЧУУДЫН НЭРС

2023 оны 12 сарын 20

Arslan.mn

Өчигдөр буюу арванхоёрдугаар сарын 19-ны өдөр хоёрдугаар шатны ““Эрдэнэс Тавантолгой” ХК-ийн борлуулалтын үйл ажиллагаа, нүүрсний гэрээний үнэ тогтоолт болон "Чалко"-той байгуулсан гэрээ, нүүрс баяжуулах үйлдвэр, газрын тос дамжуулах хоолой, уулын ажлын төлбөрийн хүрээн дэх нүүрс худалдах, худалдан авах гэрээ" зэрэг асуудлын хүрээнд явагдсан. 

Тэгвэл өнөөдөр буюу 12 дугаар сарын 20-ний өдөр ямар, ямар гэрчүүд оролцох талаарх мэдээллийг та бүхэнд танилцуулья.

2023.12.20-ны өдөр:

  1. Ж.Батбаясгалан, ТТТ ХХК, НИТХ
  2. Ц.Даваацэрэн, ТТТ ХХК
  3. М.Ганбаатар, ТТТ ХХК
  4. П.Амарцэцэг, нягтлан
  5. С.Билэгдэмбэрэл, нягтлан
  6. Н.Жавхлан, Зүүн үйлдвэрийн ерөнхий инженер
  7. Т.Тулгабат, Мэргэжилтэн
  8. Г.Гансүх, Гэрээний мэргэжилтэн
  9. Б.Ганхуяг, ЭТТ ХК
  10. Х.Батсайхан, Ажлын хэсэг
  11. Б.Мөнхбаатар, Ажлын хэсэг
  12. М.Батбаяр, Ажлын хэсэг
  13. Т.Золжаргал, Ажлын хэсэг
  14. Б.Батсайхан, Салбарын шуурхай удирдлага
  15. Ж.Амгаланбаяр, Ажлын хэсэг
  16. Б.Баярцэцэг, Ажлын хэсэг
  17. Л.Баярмагнай, төслийн газар
  18. Х.Баярсайхан, “Навсан” ХХК
  19. И.Аюушжав, Эс Энд Э трэйд ХХК
  20. Х.Чинбат, Чи Эм Эм ХХК
2023.12.21-ний өдөр:
  1. Х.Баттулга
  2. Д.Жаргалсайхан, Барилга инженерийн цэргийн удирдах газар
  3. Б.Отгонсүх, Монголын төмөр зам
  4. Б.Цэнгэл, Монголын төмөр зам
  5. Р.Батсүх, Монголын төмөр зам
  6. О.Батнасан, Монголын төмөр зам
  7. П.Ганхүү, Монголын төмөр зам
  8. Д.Банзрагч, Зүүнбаян төмөр зам
  9. А.Ганбат, ЗХЖШ
  10. Ц.Батзул, СЯ
  11. М.Энхболд, ЗТХЯ
  12. Н.Цэрэнсамбуу, Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар
  13. Р.Бямбаа, Монголын төмөр зам
  14. Б.Энэрэлт, Монголын төмөр зам
  15. Д.Баясгалан, “Бодь групп”
  16. Б.Энх-Амгалан, УИХ-ын гишүүн
  17. А.Ариунболд, Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар
  18. А.Амундра, “Бодь групп”
  19. Н.Удаанжаргал, Тавантолгой төмөр зам
  20. Б.Болор-Эрдэнэ, Тавантолгой төмөр зам
  21. Э.Эрдэнэбат, Тавантолгой төмөр зам
  22. Б.Долгормаа, “Бодь групп”
  23. Б.Эрдэнэбаяр, “Бодь групп”
  24. В.Мягмаржав, “Бодь групп”
  25. Я.Намсрай, Тавантолгой төмөр зам
  26. Д.Долгор, “Соёолон инженеринг”
  27. Б.Элбэгзаяа, УУХҮЯ, АМГТГ
  28. Ч.Цогтбаатар, Эрдэс баялгийн мэргэжлийн салбар зөвлөл
  29. Э.Мөнхзориг, Эрдэс баялгийн мэргэжлийн салбар зөвлөл
  30. С.Майдар, Ажлын хэсэг
  31. Д.Гэрэлмаа, ЗТХЯ
  32. Г.Хоролмаа, БОАЖЯ
  33. Р.Буд, Зам тээврийн хөгжлийн төв, гишүүн асан
  34. Д.Базарсад, Зам тээврийн хөгжлийн төв
  35. Мөнхтуяа, Зам тээврийн хөгжлийн төв
  36. Б.Баярсайхан, ЭТТ ХК
  37. Т.Цогтбаяр, “Бодь групп”
  38. Б.Ганхуяг, ЭТТ ХК
  39. А.Чинзориг, ЭТТ ХК
  40. М.Батбаяр, ЭТТ ХК
  41. С.Ашидмөнх, ЭТТ ХК
  42. Ц.Мөнхтуяа, ЭТТ ХК
  43. Г.Адъяа, ЭТТ ХК
  44. Д.Батбаатар, ЭТТ ХК, ЗГХЭГ
2023.12.22-ны өдөр:
  1. Б.Ганхуяг, ЭТТ ХК
  2. Х.Батсайхан, Үнэлгээний хороо
  3. Д.Уужимсанаа, Үнэлгээний хороо
  4. Т.Цолмон, Үнэлгээний хороо
  5. Х.Золжаргал,  Үнэлгээний хороо
  6. Б.Рэнцэндорж, Үнэлгээний хороо
  7. Х.Энхбат, Үнэлгээний хороо, Үндэсний аж үйлдвэрийн зөвлөл
  8. О.Бат-Амгалан, Үнэлгээний хороо
  9. Ж.Мягмарсүрэн, “Монголиан контракт майнинг сервис”
  10. Б.Жавхлан, Сангийн сайд
  11. Б.Амгалан, Рэйн Клауд
  12. Хасбаатар, “Админерал”
  13. Ц.Лхамжав, “Админерал”
  14. Ц.Чулуунзагд, МАН
  15. Д.Амарбаясгалан, ЗГХЭГ
  16. Э.Амарсанаа, Спэйшл майнинг сервис
  17. Б.Баттулга, Спэйшл майнинг сервис
  18. Б.Батбилэг, ЭТТ ХК
  19. Ц.Батбаатар, “UB Group”
  20. Б.Эрдэнэжаргал, Глобал гөүлд  транс
  21. Ц.Амгалан, Юниверсал сервис
  22. Д.Сумъяабазар, УУХҮ-ийн сайд асан
  23. Б.Батбилэг, ЭТТ ХК
  24. Б.Бат-Эрдэнэ, БОАЖ
  25. Б.Чойжилсүрэн, сайд
  26. Б.Алтанзул, Орчны бохирдлыг бууруулах үндэсний хороо
  27. Г.Адъяа, ЭТТ ХК
  28. Ж.Мөнхбаяр, ЭТТ ХК
  29. Батзориг, албаны дарга
  30. Ц.Даваацэрэн, ТТТ ХХК
  31. Ганзориг, ТТТ ХХК
  32. Мөнхтамга, “Админерал”
  33. Хаш-Эрдэнэ, “Бүрэн минж”
  34. Сод-Эрдэнэ, “Пирамид транс”
  35. Уртнасан, “Арвин хишиг”
  36. Ж.Батбаясгалан, ТТТ ХХК, НИТХ
  37. Ж.Ганбат, Сангийн яам
  38. П.Билгүүн, Татварын маргаан таслах зөвлөл
  39.  С.Наранцогт, Татварын маргаан таслах зөвлөл
  40. Д.Сайнзориг, Татварын маргаан таслах зөвлөл
  41. Э.Алтанзул, Татварын маргаан таслах зөвлөл
  42. Д.Цогтжаргал, Татварын маргаан таслах зөвлөл
  43. Г.Энхжаргал, Татварын маргаан таслах зөвлөл
  44. Г.Алтанзаяа, Татварын маргаан таслах зөвлөл
  45. Л.Энх-Амгалан, Татварын маргаан таслах зөвлөл
  46. С.Цогзолмаа, Татварын маргаан таслах зөвлөл
  47. П.Долгормаа, Татварын ерөнхий газар
  48. Гүнжинлхам, Татварын ерөнхий газар
  49. Ч.Сувдаа, Татварын ерөнхий газар
  50. Б.Халиунаа, Татварын ерөнхий газар
  51. У.Бямбасүрэн, ЭТТ ХК, ЗГХЭГ
  52. П.Өлзийнаран, ЭТТ ХК
  53. С.Наранцогт, ЭТТ ХК
  54. Я.Самбууням, ҮАГ
  55. Г.Баямөнх, “Б Д О аудит”
Мэдээнд өгөх таны үнэлгээ?
Like an post Love an post
haha an post
wow an post
yay an post
sad an post
ouch an post
confuse an post
angry an post
653526
0 эможи

Зочин
2023-12-20 12:30
Том хулгайч нар нь уу. Төрийн албанд орчихсон хулгайч нар
keyboard_arrow_up